Nasi trenerzy

Współpracujemy ze Szkołą tenisa:

Ustal termin z trenerem: tel. 501-583-646

Bartosz Wojnar

Założyciel i główny trener Akademii : Vice Mistrz Polski Seniorów, Dwukrotny finalista zawodowych turniejów rangi ITF Futures , Drużynowy Mistrz Polski do lat 14 i Seniorów. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Zajmuje się szkoleniem zawodników oraz koordynacją zajęć w Akademii

Oleksander Kyrychenko

Urodzony w Dnipro, a od wielu lat mieszkający w Polsce: Mistrz Ukrainy do lat 18 w singla i debla, Mistrz Ukrainy Seniorów w debla, V-ce Mistrz Ukrainy Seniorów w singla Najwyżej notowany na 8. miejscu na liście klasyfikacyjnej seniorów w Polsce. W naszej Akademii zajmuje się szkoleniem zawodników i prowadzeniem grup amatorskich pro.

Nazar Shum

Jest licencjonowanym trenerem tenisa ziemnego, absolwentem WSSP na kierunku Wychowanie Fizyczne. Tenisem zajmuje się od 6 roku życia, a doświadczenie trenerskie zdobywał podczas pracy we Włoskiej Akademii Cooperativa Tennis Livorno, Gdańskiej Akademii Tenisowej oraz Lubelskim Klubie Tenisowym. W naszej Akademii prowadzi zajęcia z dziećmi, początkującymi i młodymi zawodnikami. Pełen pozytywnej energii i pasji do tenisa!